En Çok Sorulan Sorular

   

Bize nasıl ulaşabilirsiniz?

İletişim

Sipariş Destek Hattı: 08502550358

E-posta: info@snugbrandwear.com

Müşteri hizmetlerimiz haftanın 7 günü, 9:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

SNUG ile ilgili herhangi bir konuda bilgi almak, sipariş durumu, kargo takibi ve diğer tüm sorularınız için sipariş destek hattımız, info@snugbrandwear.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz, satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra 24 saat içinde kargoya verilir.

Siparişinizi kargoya teslim ettiğimizde e-posta ve SMS ile size bilgilendireceğiz. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargonun teslim süresi 1 – 3 iş günüdür. 

Bedenimi bilmiyorum nasıl bulabilirim?
Web sitemizde her ürünün altına beden tablosu eklenmeye başlamıştır ürün ölçülerine göz atarak size uygun olan bedeni seçebilirsiniz. Beden tablosu eklenmeyen ürünler için ise müşteri hizmetleri hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Değişim-iade sürem nedir?

Ürünleri teslim aldığınızdan itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz değişim ve iade hakkınız mevcuttur.

İade ve değişim talepleriniz için info@snugbrandwear.com adresine e-posta gönderin. E-postada şu bilgileri belirtin:Sipariş sahibinin adı ve soyadı, Sipariş adresi, İade/Değişim talebinin sebebi (Örn: Yanlış veya Kusurlu Ürün)

Destek ekibimiz e-posta yoluyla sizinle iletişime geçecektir.Destek ekibimiz, Yurtiçi Kargo ile gönderim yapabileceğiniz mağaza numaramızı sizlere iletecektir. Kargo süreci başladığı tarihten 7-14 iş gün içerisinde, Kalite Kontrol ekibimiz ürünlerinizi inceleyecek ve İade/Değişim cevabınızı tarafınıza e-posta yoluyla bildirecektir.

Something went wrong, please contact us!

Sepet: ürün

Ücretsiz kargo Sepet Kampanyası
1000₺
%15 İNDİRİM
2000₺